تبلیغات
زاگرس ما - مطالب تیر 1393

نگاهی از بلندای زاگرس بر فلات ایران زمین

لیونل مسی امشب ناجی ایران می شود؟!

نویسنده :بابک ملایری
تاریخ:چهارشنبه 4 تیر 1393-06:28 ب.ظ

انگار همین دیروز بود که قرعه کشی جام جهانی برگزار شده و پس از معلوم شدن همگروهی ایران با آرژانتین عده زیادی از بیکاران عرصه مجازی به صفحات شخصی لیونل مسی ستاره فوتبال آرژانتین هجوم بردند و حسابی از خجالت او در آمدند.

سیل اهانت ها به جایی رسید که جمشید مشایخی هنرمند سپیدموی ایران قرار شد برای دلجویی از مسی به آرژانتین یا اسپانیا برود. نمی دانم این سفر انجام شد یا نه اما گردش روزگار کار را به اینجا کشیده که تیم ملی ایران برای رسیدن به بزرگترین افتخار تاریخ فوتبال کشور یعنی صعود به مرحله حذفی جام جهانی در بین 16 تیم برتر جهان نیاز شدیدی به گلزنی مسی در برابر نیجریه دارد.

اگر ایران یا یک گل بوسنی را شکست بدهد و آرژانتین هم فقط یک گل به نیجریه بزند کار ما و نیجریه به قرعه کشی خواهد رسید. اگر آرژانتین با نیجریه مساوی کند که ما 10 تا گل هم به بوسنی بزنیم بی فایده خواهد بود. از قدیم گفته اند کوه به کوه نمی رسد اما آدم به آدم می رسد. اکنون پرخاشگران و هتاکان اینترنتی ایران خیلی زود به مسی رسیده اند . اگر مسی در بازی امشب بازی نکند یا بازی کند و با مدافعان نیجریه مدارا کند من یکی متعجب نخواهم شد. اما امیدوارم که مسی بازی کند و در بازی هم بیشتر از توهین های اینترنتی ، چهره دوست داشتنی و نجیب استاد مشایخی را در یاد داشته باشد.

باید به یاد داشته باشیم  با اهانت به دیگران سوای اینکه شخصیت خودمان را نشان می دهیم حتی ممکن است این اهانت ها یک جایی به ضرر خودمان هم بشود!

خبر مرتبط:

نظر جمشید مشایخی درباره دیدارش با مسی - لینک

مطالب تکمیلی پس از بازی: آرژانتین با نتیجه 3 به دو نیجریه را شکست داد ؛ مسی هم دو گل زد. ..اما

ایران با همان چند موقعیت گل روی دروازه آرژانتین در بازی قبل و ادعای پنالتی خورده شده توسط داور در بازی قبل و چند ساعت بوق زدن مردم در خیابان ها ، تمام بادش خالی شده بود. ایران در تمام جهانی فقط یک نیمه بازی کرد. نیمه دوم در برابر آرژانتین و همان یک نیمه، هم تیم و هم مردم را ارضا کرد و برخی کارشناسان و مربیان فوتبال را هم دچار سرخوردگی و افسردگی کرد! حد فوتبال ما همین است. فقط خوش به حالمان که به یمن تساوی با نیجریه در یک بازی کاملا دفاعی ، چند روزی به صعود امیدوار بودیم! همین حس خوش امیدواری به صعود در جام جهانی برای چند روز شاید برای ما بس باشد!! در کشوری که تیم های باشگاهی همانند گهر دورود و خیلی تیم های دیگر زمین استاندارد ندارند ، بازی های فوتبال را رسانه ملی اش با چندین ثانیه تاخیر پخش می کند و با کمال وقاحت مدعی پخش "زنده" است و عملا در روز روشن دروغ می گوید و زنانش را به جرم درخواست برای ورود به سالن و تماشای والیبال و فوتبال و ... دستگیر می کنند و ... شاید انصاف هم نبود که صعود می کردیم ...
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo
aa

[wWw.SARIAH.blogfa.com],Free MUSIC code in Sariah
free code in Sariah