تبلیغات
زاگرس ما - کانال "زادبوم" در تلگرام @zagrose_ma

زاگرس ما - کانال "زادبوم" در تلگرام @zagrose_ma
نگاهی از بلندای زاگرس بر فلات ایران زمین
نویسندگان

سفر روز سه شنبه محمود احمدی نژاد  رئیس جمهور به استان همدان یک نکته مهم داشت و آن اینکه احمدی نژاد ابتدا با بالگرد به ملایر آمد و پروژه مسکن مهر ملایر را افتتاح کرد و سپس به همدان بازگشت تا چند پروژه از جمله طرح توسعه فرودگاه همدان، بخشی از آزاد راه همدان ـ سنندج و همچنین آغاز ریل گذاری راه آهن همدان ـ تهران را افتتاح کند.

پس از ورود احمدی‌نژاد به ملایر، پروژه مسکن مهر این شهرستان با اهدای نمادین کلید یکی از این خانه‌ها به مالک آن مورد بهره‌برداری قرار گرفت. احمدی‌نژاد با حضور در مجتمع ۲۵۰ واحدی تعاونی مهر ۱۶ ملایر، ضمن افتتاح این واحد‌ها به صورت همزمان ۱۹ هزار و ۸۷۰ مسکن مهر را در استان همدان افتتاح کرد . چهار هزار و ۹۸۸ واحد از این واحد‌ها در شهرستان ملایر قرار دارد.

این اقدام احمدی نژاد به وضوح نشان می دهد که دولت بخوبی به اهمیت شهر ملایر واقف است چرا که بر اساس آخرین آمار ، 52 درصد از صادرات استان همدان به شهرستان ملایر تعلق دارد یعنی این شهرستان به تنهایی بیش از نیمی از صادرات استان را دارد و جای تعجب هم نیست که اولویت اول افتتاح پروژه ها این شهرستان باشد.

مسلما شهرستان ملایر با این جایگاه مهم آینده درخشان تری خواهد داشت و هر دولتی در آینده ناگزیر از اذعان به اهمیت فزاینده این شهرستان و تخصیص امکانات متناسب با این اهمیت است و از جمله افتتاح فرودگاه ملایر یکی از برنامه های آینده هر دولتی در آینده خواهد بود.
[ سه شنبه 3 بهمن 1391 ] [ 01:28 ب.ظ ] [ بابک ملایری ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

در این وبلاگ قصد به نقد كشیدن استدلال های طرفداران تجزیه استان لرستان و نیز اطلاع رسانی و بیان دیدگاههای انتقادی درباره مسائل مرتبط با قومیت و ملیت با نگاهی ویژه به حوزه زاگرس میانی را دارم.
"زاگرس ما" نگاهی است از بلندای زاگرس بر فلات ایران زمین . این وبلاگ تا سر حد امكان تلاش می كند در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی و قانون مطبوعات با حفظ احترام افراد حقیقی و حقوقی در جهت اطلاع رسانی تلاش كند.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ